RTE MIS (1.0.0) - en to az translation catalogue (114 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Action
az: Fəaliyyət

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Download
az: Yüklə

en: view
az: görünüş

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Selected
az: Seçildi

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Roles
az: Rollar

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Location
az: Məkan

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Last access
az: Son icazə

en: Severity
az: Ciddilik

en: Watchdog
az: Gözətçi

en: N/A
az: Yox

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Medium
az: Orta

en: Plain text
az: Adi mətn

en: State
az: Dövlət

en: Desc
az: azaldın

en: Other
az: Digər

en: Link URL
az: URL linki

en: Role
az: Rollar

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Anonymous
az: Anonim

en: Position
az: Vəzifə

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Close
az: Bağlı

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Member for
az: üçün üzv

en: Workflow
az: İş axını

en: People
az: İnsan

en: Blocked
az: Blok edilib

en: or
az: və ya

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Anonymous user
az: Anonim istifadəçi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Plugins
az: Pluqinlər

en: Permission
az: İcazə

en: Authenticated user
az: Qeydiyyatdan keçmiş istifadəçi

en: Offset
az: Ofset

en: and
az: və

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: of
az: söndür

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: Video file
az: Video fayl

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: Placeholder
az: Köməkçi söz

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments

en: Main Menu
az: Əsas menyu

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
