RTE MIS (1.0.0) - en to bg translation catalogue (91 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Article
bg: Статия

en: Action
bg: Действие

en: On
bg: Включи

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: view
bg: преглед

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: No log messages available.
bg: Няма лог. съобщения

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Single
bg: Единичен

en: Category
bg: Категория

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: View
bg: Прегледай

en: Timestamp
bg: Време

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: All
bg: Всички

en: Active
bg: Активен

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Selected
bg: Избрано

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Location
bg: Местоположение

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Sticky at top of lists
bg: Фиксиран най-отгоре

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Severity
bg: Строгост

en: Watchdog
bg: Цербер

en: Authored by
bg: Написано от

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Medium
bg: Среда

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: State
bg: Статус

en: Send
bg: Изпрати

en: here
bg: Тук

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: Users
bg: Потребители

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Profile
bg: Профил

en: Notifications
bg: Известия

en: Authored on
bg: Написано на

en: Approved
bg: Потвърдени

en: Pending
bg: В изчакване

en: Upload file
bg: Качи файл

en: Member for
bg: Член от

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: People
bg: Потребители

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Apply
bg: Търси

en: Permission
bg: Разрешение

en: and
bg: и

en: Translate
bg: Преведи

en: Dashboard
bg: Табло

en: Hindi
bg: Хинди

en: Recent log messages
bg: Последни лог записи

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bg: Управление на потребителските акаунти, роли и права
