RTE MIS (1.0.0) - en to bo translation catalogue (113 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: delete
bo: བསུབ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No log messages available.
bo: ཟིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་གང་ཡང་མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Selected
bo: བདམས་ཟིན་པ

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Sticky at top of lists
bo: མིང་ཐོའི་འགོ་རུ་སྦྱར་བ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Severity
bo: གཟབ་ནན

en: Watchdog
bo: ལྟ་སྲུང་ལག་ཆ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: here
bo: འདིར།

en: Other
bo: གཞན

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Position
bo: གནས་ས

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Workflow
bo: ལས་རིམ

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: or
bo: ཡང་ན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Anonymous user
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: and
bo: དང་

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Edit %title
bo: %title་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ

en: of
bo: གི

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Recent log messages
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ཟིན་ཐོ

en: - Select a value -
bo: - ཐོབ་གྲངས་ཤིག་གདམ་པ-

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
