RTE MIS (1.0.0) - en to br translation catalogue (18 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: delete
br: dilemel

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Username
br: Anv implijer

en: Email address
br: Chomlec'h postel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Import
br: Enporzh

en: View
br: Gwel

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Member for
br: Ezel abaoe
