RTE MIS (1.0.1) - en to ca translation catalogue (166 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Save configuration
ca: Desa la configuració

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: view
ca: mostra

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Logs
ca: Registres

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Single
ca: Simple

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Icon
ca: Icona

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Mail
ca: Correu

en: User
ca: Usuari

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Submitted
ca: Tramès

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Off
ca: Inactiu

en: Selected
ca: Seleccionat

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Sticky at top of lists
ca: Estàtic a la part superior de les llistes

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Severity
ca: Severitat

en: Watchdog
ca: Vigilant

en: N/A
ca: No aplica

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Medium
ca: Mitjana

en: Plain text
ca: Text pla

en: State
ca: Estat

en: Send
ca: Enviar

en: here
ca: aquí

en: Other
ca: Altres

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Role
ca: Rol

en: Class
ca: Classe

en: Users
ca: Usuaris

en: Referrer
ca: Referència

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Position
ca: Posició

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: IP Address
ca: Adreça IP

en: Profile
ca: Perfil

en: Close
ca: Tanca

en: Page Title
ca: Títol de la pàgina

en: Creation
ca: Creació

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Gender
ca: Gènere

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Approved
ca: Aprovat

en: Pending
ca: Pendent

en: Upload file
ca: Carrega el fitxer

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: Workflow
ca: Flux de treball

en: People
ca: Gent

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: or
ca: o

en: Diff
ca: Diferència

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Changed
ca: Canviat

en: Allocation
ca: Assignació

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
ca: La resposta que heu introduït per al CAPTCHA és incorrecta.

en: Plugins
ca: Connectors

en: Permission
ca: Permís

en: Distance
ca: Distància

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Feedback
ca: Suggeriment

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Others
ca: Altres

en: and
ca: i

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Translate
ca: Tradueix

en: Next »
ca: Següent »

en: Edit %title
ca: Edita %title

en: of
ca: de

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Frontpage
ca: Portada

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: Placeholder
ca: Marcador

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Application Number
ca: Número d'aplicació

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: School
ca: Escola

en: Main Menu
ca: Menú principal

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.

en: Select any filter and click on Apply to see results
ca: Seleccioneu qualsevol filtre i feu clic a Aplica per a veure'n els resultats.

en: {current} of {total}
ca: {current} de {total}

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Database log messages to keep
ca: Missatges de registre de la base de dades a mantenir

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre

en: - Select a value -
ca: - Seleccioneu un valor -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ca: Gestiona comptes d'usuari, rols i permisos.

en: Data export
ca: Exportació de dades

en: Master
ca: Mestre

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Basic Page
ca: Pàgina Bàsica

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
ca: Aquesta pregunta es fa per comprovar si vostè és o no una persona real i impedir l'enviament automatitzat de missatges brossa.

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: The time that the node was last edited.
ca: L'hora en què es va editar el node per darrera vegada.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder

en: Username or email address
ca: Nom d'usuari o adreça de correu electrònic

en: The username of the content author.
ca: El nom d'usuari de l'autor del contingut.

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
ca: Les instruccions per a reinicialitzar la contrasenya s'enviaran a la vostra adreça de correu electrònic registrada.

en: All content promoted to the front page.
ca: Tot el contingut promocionat a la portada.

en: The user ID of the author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor.

en: The thumbnail of the media item.
ca: La miniatura de l'element mèdia.

en: The time the media item was created.
ca: L'hora en què es va crear l'element mèdia.

en: The time the media item was last edited.
ca: L'hora en què es va editar per darrer cop l'element mèdia.
