RTE MIS (1.0.0) - en to et translation catalogue (154 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: view
et: näita

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Single
et: Üksik

en: Category
et: Kategooria

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Submitted
et: Vastatud

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Selected
et: Valitud

en: Menu link
et: Menüülink

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Severity
et: Tõsidus

en: N/A
et: Puudub

en: Authored by
et: Autor

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Medium
et: Keskmine

en: Plain text
et: Lihttekst

en: State
et: Olek

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Send SMS
et: Saada SMS

en: here
et: siin

en: Other
et: Muu

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Role
et: Roll

en: Class
et: Klass

en: Users
et: Kasutajad

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Position
et: Asukoht

en: Profile
et: Profiil

en: Close
et: Sulge

en: Page Title
et: Lehe Pealkiri (Title)

en: Notifications
et: Teated

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Gender
et: Sugu

en: Add User
et: Lisa kasutaja

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Pending
et: Ootel

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Workflow
et: Töövoog

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: or
et: või

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Changed
et: Muudetud

en: Document
et: Dokument

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
et: Sinu sisestatud vastus CAPTCHALE ei olnud korrektne.

en: Plugins
et: Pluginad

en: Permission
et: Õigus

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Offset
et: Nihe

en: and
et: ja

en: - Select -
et: - Vali -

en: Translate
et: Tõlge

en: Next »
et: Järgmine »

en: Edit %title
et: %title muutmine

en: of
et: /

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Video file
et: Video fail

en: Hindi
et: Hindi keel

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Select any filter and click on Apply to see results
et: Vali ükskõik milline filter ja vajuta Rakenda, et näha tulemusi

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: - Select a value -
et: - Vali väärtus -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
et: Tekst mida kuvatakse välja sees kuni väärtust hakatakse sisestama. Seda vihjet kasutatakse näiteväärtusena või lühikirjeldusena oodatud formaadist.

en: The time that the node was last edited.
et: Sisuelemendi viimase muutmise aeg.

en: Username or email address
et: Kasutajanimi või e-posti aadress

en: The username of the content author.
et: Sisu autori kasutajanimi.

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
et: Parooli lähtestamise juhend on saadetud sinu e-posti aadressile.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: The thumbnail of the media item.
et: Meedia elemendi pisipilt.

en: The time the media item was created.
et: Meedia elemendi loomise aeg.

en: The time the media item was last edited.
et: Meedia elemendi viimati muutmise aeg.

en: Select @label
et: Vali @label

en: Enter the password that accompanies your email address.
et: Sisesta e-posti aadressiga kaasnev parool.
