RTE MIS (1.0.0) - en to eu translation catalogue (117 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Register
eu: Erregistratu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Download
eu: Deskargatu

en: view
eu: ikusi

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: Message
eu: Mezua

en: No log messages available.
eu: Ez dago log mezurik.

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Category
eu: Kategoria

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: View
eu: Bista

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Submitted
eu: Bidalia

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Selected
eu: Hautatuta

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: URL alias
eu: URL ezizenak

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Severity
eu: Larritasuna

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Medium
eu: Ertaina

en: Plain text
eu: Testu laua

en: State
eu: Egoera

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: here
eu: hemen

en: Other
eu: Bestea

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Position
eu: Kokapena

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Profile
eu: Profila

en: Close
eu: Itxi

en: Page Title
eu: Orriaren Izenburua

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: duplicate
eu: bikoiztu

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Approved
eu: Onartuta

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: or
eu: edo

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Apply
eu: Ezarri

en: Permission
eu: Baimena

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: and
eu: eta

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Translate
eu: Itzuli

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: Recent log messages
eu: Berriki gertatutako erregistro mezuak

en: - Select a value -
eu: - Balioa aukeratu -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
