RTE MIS (1.0.0) - en to ga translation catalogue (20 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Phone Number
ga: Fón

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: or
ga: nó

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: and
ga: agus

en: Dashboard
ga: Deais

en: - Any -
ga: - Iad uile -
