RTE MIS (1.0.0) - en to hu translation catalogue (193 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Article
hu: Cikk

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Download
hu: Letölt

en: view
hu: megtekintés

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Single
hu: Egyszeres

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Icon
hu: Ikon

en: View
hu: Megtekintés

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Submitted
hu: Beküldött

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Off
hu: Ki

en: Selected
hu: Kiválasztott

en: Menu link
hu: Menühivatkozás

en: Custom
hu: Egyéni

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Sticky at top of lists
hu: Kiemelt, az oldal tetejére

en: URL alias
hu: Webcímálnév

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Severity
hu: Szint

en: Watchdog
hu: Eseménynapló

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Authored by
hu: Szerző

en: Thumbnail
hu: Bélyegkép

en: Medium
hu: Közepes

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Serial Number
hu: Sorozatszám

en: State
hu: Állapot

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: here
hu: ide

en: Other
hu: Egyéb

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Role
hu: Szerepkör

en: Class
hu: Osztály

en: Users
hu: Felhasználók

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Phone Number
hu: Telefonszám

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Profile
hu: Profil

en: Close
hu: Bezár

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Gender
hu: Nem

en: Student
hu: Diák

en: duplicate
hu: megkettőzés

en: Add User
hu: Felhasználó hozzáadása

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Pending
hu: Függőben

en: Upload file
hu: Fájl feltöltése

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: Workflow
hu: Munkafolyamat

en: People
hu: Emberek

en: Blocked
hu: Zárolt

en: or
hu: vagy

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Document
hu: Dokumentum

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
hu: A CAPTCHA feladatra adott válasz helytelen volt.

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Sitemap
hu: Webhelytérkép

en: Distance
hu: Távolság

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Timeline
hu: Idővonal

en: Feedback
hu: Visszajelzés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Others
hu: Továbbiak

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: and
hu: és

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Translate
hu: Fordítás

en: Next »
hu: Következő »

en: approved
hu: elfogadott

en: Edit %title
hu: %title szerkesztése

en: Forgot Password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: of
hu: /

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Dashboard
hu: Irányítópult

en: Video file
hu: Videófájl

en: Hindi
hu: hindi

en: @interval ago
hu: @interval ideje

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: Verified
hu: Megerősített

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Agreement
hu: Egyezmény

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: School
hu: Iskola

en: Main Menu
hu: Főmenü

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: Select any filter and click on Apply to see results
hu: Az eredmények megjelennek bármely szűrő kiválasztása után, az Alkalmaz gombra kattintva

en: {current} of {total}
hu: {current} / {total}

en: « Prev
hu: « Előző

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: - Select a value -
hu: - Érték kiválasztása -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hu: Felhasználói fiókok kezelése, szerepkörök és jogosultságok.

en: Data export
hu: Adat exportálás

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Mobile Number
hu: Mobilszám

en: stop slideshow
hu: Diavetítés megállítása

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Created By
hu: Létrehozta

en: Learn More
hu: További tudnivalók

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
hu: Ez a kérdés vizsgálja, hogy vajon ember-e a látogató, valamint megelőzi az automatikus kéretlen üzenetek beküldését.

en: Phone number:
hu: Telefonszám:

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
hu: A beviteli mezőben annak kitöltéséig megjelenő szöveg. Egy példa érték vagy rövid leírás tájékoztatja a felhasználót az elvárt formátumról.

en: The time that the node was last edited.
hu: Az időpont, mikor a tartalmat utoljára szerkesztették.

en: Verification Code
hu: Megerősítő kód

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: Username or email address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Page 2
hu: 2. oldal

en: The username of the content author.
hu: A tartalom szerzőjének felhasználóneve.

en: Label: @label
hu: Címke: @label

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
hu: Jelszó-visszaállítási utasítások küldése a regisztrált e-mail címre.

en: All content promoted to the front page.
hu: A kezdőlapon közzétett összes tartalom.

en: start slideshow
hu: Diavetítés indítása

en: The country %value provided for %field does not match the mobile number prefix.
hu: A megadott %value ország %field mezőnél nem azonos a mobilszám előtagjával.

en: Computed menu link for the node (only available during node saving).
hu: Számított menühivatkozás a tartalomra (csak a tartalom mentésekor elérhető).

en: SMS Settings
hu: SMS beállítások

en: The user ID of the author.
hu: A szerző felhasználói azonosítója.

en: The thumbnail of the media item.
hu: A médiaelem előnézete.

en: The time the media item was created.
hu: A médiaelem létrejöttének ideje.

en: The time the media item was last edited.
hu: A médiaelem utolsó módosításának ideje.

en: Select @label
hu: @label kiválasztása

en: Too many password recovery requests from your IP address. It is temporarily blocked. Try again later or contact the site administrator.
hu: Túl sok jelszó-visszaállítási kérés érkezett erről az IP-címről, ezért az ideiglenesen le lett tiltva. Érdemes később újrapróbálkozni vagy ajánlott kapcsolatba lépni a webhely adminisztrátorával.

en: @interval hence
hu: @interval múlva

en: You can use your username or email address to login.
hu: Bejelentkezéshez használható a felhasználónév vagy e-mail cím bármelyike.

en: Orphan
hu: Árva
