RTE MIS (1.0.1) - en to hy translation catalogue (76 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Email address
hy: էլ. փոստ հասցե

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Article
hy: Հոդված

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Download
hy: Բեռնել

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: No log messages available.
hy: Որևէ լոգ հաղորդագրություն հասանելի չէ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: View
hy: Դիտել

en: Mail
hy: Փոստ

en: User
hy: Օգտագործող

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Selected
hy: ընտրված

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Roles
hy: Դերեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Severity
hy: Կարևորություն

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Role
hy: Դեր

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: People
hy: Մարդիկ

en: Blocked
hy: Արգելափակված

en: Anonymous user
hy: Անանուն օգտատեր

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Edit %title
hy: Խմբագրել  %title

en: Dashboard
hy: Վահանակ

en: Hindi
hy: Հինդի

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: No people available.
hy: Ոչ մի մարդ հասանելի չի

en: Recent log messages
hy: Գրանցամատյանների վերջին հաղորդագրությունները

en: - Select a value -
hy: -Ընտրել արժեքը-

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
hy: Գաղտնաբառի վերականգնման հրահանգները կուղարկվեն ձեր գրանցված էլ.փոստի հասցեին:

en: Enter the password that accompanies your email address.
hy: Մուտքագրեք ձեր էլփոստի հասցեն ուղեկցող գաղտնաբառը:

en: @interval hence
hy: @interval անց
