RTE MIS (1.0.0) - en to ka translation catalogue (71 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Action
ka: ოპერაცია

en: On
ka: ჩართვა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: view
ka: ნახვა

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Import
ka: იმპორტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Active
ka: აქტიური

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Off
ka: გამორთვა

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Medium
ka: საშუალო

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Other
ka: სხვა

en: Link URL
ka: ბმულის მისამართი

en: Role
ka: როლი

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Position
ka: პოციზია

en: Profile
ka: პროფილი

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Member for
ka: წევრი

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Blocked
ka: დაბლოკილი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Plugins
ka: ჩანართები

en: Permission
ka: უფლება

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -
