RTE MIS (1.0.0) - en to kk translation catalogue (69 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Article
kk: Мақала

en: Action
kk: Әрекет

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Download
kk: Жүктеу

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: No log messages available.
kk: Жазба жоқ.

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Category
kk: Категория

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Selected
kk: Тандалған

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Sticky at top of lists
kk: Тізімнің жоғарысына шығарылған

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Severity
kk: Қауіптілік

en: Authored by
kk: Автор

en: Medium
kk: Орташа

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Profile
kk: Профиль

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Permission
kk: Құқық

en: and
kk: және

en: Translate
kk: Аудару

en: Hindi
kk: Хинди
