RTE MIS (1.0.0) - en to km translation catalogue (90 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: delete
km: លុប

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Email address
km: អាសយដ្ឋាន​អ៊ីមែល

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Download
km: ទាញយក

en: view
km: មើល​

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Message
km: សារ

en: No log messages available.
km: មិន​មាន​សារ​កំណត់ហេតុ​ឡើយ ។

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Single
km: តែ​មួយ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Selected
km: បាន​ជ្រើស

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Sticky at top of lists
km: ដាក់​នៅ​លើ​គេ​ក្នុង​បញ្ជី

en: URL alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែង​ក្លាយ​របស់​ URL

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Severity
km: ភាព​ធ្ងន់​ធ្ងរ

en: Watchdog
km: ឃ្លាំ​មើល

en: N/A
km: គ្មាន

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Medium
km: មធ្យម

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Profile
km: ទម្រង់

en: Close
km: បិទ

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: Workflow
km: លំហូរ​ការងារ

en: People
km: មនុស្ស

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Anonymous user
km: អ្នក​ប្រើ​អនាមិក

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: and
km: និង

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: Edit %title
km: កែសម្រួល %title

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Dashboard
km: ផ្ទាំង​គ្រប់​គ្រង

en: Hindi
km: ហិណ្ឌូ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: No people available.
km: គ្មាន​មនុស្ស​ទេ ។

en: Recent log messages
km: សារ​កំណត់ហេតុ​ថ្មីៗ

en: - Select a value -
km: - ជ្រើស​តម្លៃ​មួយ -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
km: គ្រប់គ្រង​គណនី​អ្នកប្រើ តួនាទី និង​សិទ្ធិ ។
