RTE MIS (1.0.0) - en to ku translation catalogue (84 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Register
ku: تۆمارکردن

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Email address
ku: ئیمێل

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Language
ku: زمان

en: more
ku: زیاتر

en: Article
ku: وتار

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Download
ku: داگرتن

en: view
ku: پیشاندان

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: No log messages available.
ku: هیچ پەیامێکی تۆمار نییە.

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Import
ku: هاوردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: View
ku: پیشاندان

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Selected
ku: هەڵبژێرراوە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Sticky at top of lists
ku: جێگیرکراو لە لووتکەی لیستە

en: Severity
ku: دژواری

en: N/A
ku: نییە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Send
ku: بینێره‌

en: Other
ku: هیتر

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: Profile
ku: زانیاری تایبه‌تی

en: Authored on
ku: بڵاوکراوەتەوە لە

en: Member for
ku: ئەندامە بۆ ماوەی

en: Workflow
ku: ڕێڕەوی کار

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Anonymous user
ku: بەکارهێنەری نەناسراو

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: and
ku: له‌گه‌ڵ

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Translate
ku: وەرگێڕان

en: Edit %title
ku: دەسکاریکردنی %title

en: Frontpage
ku: لاپەڕەی سەرەتا

en: Dashboard
ku: داشبۆرد

en: Hindi
ku: هندی

en: Main page content
ku: ناوەڕۆکی پەڕەی سەرەکی

en: No people available.
ku: هیچ کەسێک نییە.

en: Recent log messages
ku: پەیامە نوێیەکانی تۆمار

en: - Select a value -
ku: - نرخێک هەڵبژێرە -

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ku: بەڕێوەبردنی هەژماری بەکارهێنەران، ڕۆڵەکان و مۆڵەتپێدانەکان.
