RTE MIS (1.0.0) - en to mg translation catalogue (24 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Username
mg: Anarana

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Medium
mg: Antonony

en: People
mg: Olona

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
