RTE MIS (1.0.0) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: edit
mk: промени

en: Import
mk: Внесување

en: Active
mk: Активно

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: - All -
mk: - Сите -
