RTE MIS (1.0.0) - en to ne translation catalogue (83 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Register
ne: दर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Article
ne: लेख

en: Action
ne: कारवाही

en: On
ne: माथि

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: view
ne: दृश्य

en: Advanced options
ne: उन्नत विकल्पहरू

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: No log messages available.
ne: लग सन्देश उपलब्ध छैन

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Active
ne: सक्रिय

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Selected
ne: छानिएको छ

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Roles
ne: भूमिका

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Authored by
ne: लेखक

en: Medium
ne: माध्यम

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Profile
ne: व्यक्तिविवरण

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Member for
ne: सदस्यता समय

en: People
ne: व्‍यक्तिहरू

en: Blocked
ne: अवरुद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Permission
ne: अनुमति

en: and
ne: र

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -

en: Translate
ne: अनुवाद

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: 300
ne: ३००

en: Dashboard
ne: ड्यासबोड

en: Hindi
ne: हिन्दी

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Social Links
ne: सामाजिक लिङ्कहरू

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ne: प्रयोगकर्ताको खाता, भूमिका र अनुमतिको व्यवस्थापन गर्नुहोस

en: Username or email address
ne: प्रयोगकर्ता नाम वा इमेल ठेगाना

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु
