RTE MIS (1.0.0) - en to pa translation catalogue (47 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Article
pa: ਲੇਖ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Selected
pa: ਚੁਣੇ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Role
pa: ਰੋਲ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Profile
pa: ਪਰੋਫਾਇਲ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
