RTE MIS (1.0.0) - en to si translation catalogue (31 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Article
si: ලිපි

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Dashboard
si: උපකරණ පුවරුව

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
