RTE MIS (1.0.0) - en to ug translation catalogue (68 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Article
ug: ماقالە

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: view
ug: كۆرۇش

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Location
ug: ئورنى

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Sticky at top of lists
ug: چوققىلاش

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: Send
ug: يوللاش

en: here
ug: بۇ يەر

en: Other
ug: باشقا

en: Link URL
ug: ئۇلانما ئادرېسى

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: Users
ug: ئىشلەتكۈچىلەر

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Close
ug: يېپىش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Member for
ug: ئەزالىق مۇددىتى

en: Workflow
ug: ئىش تەرتىپى

en: People
ug: ئەزالار

en: Blocked
ug: توسۇش

en: Anonymous user
ug: سەيياھ

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: Feedback
ug: قايتما

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: of
ug: جەمئىي

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: Hindi
ug: ھىندى تىلى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Recent log messages
ug: تور بېكەتتە خاتىرىلەنگەن  ئەڭ يېڭى كۈندىلىك ئۇچۇرلار

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ug: ئەزالار ھېساباتىنى باشقۇرۇش، باشقۇرغۇچى تەيىنلەش،ئەزالار  ھوقۇقىنى تەڭشەش.
