Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош
