Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.1) - en to be translation catalogue (26 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: Components
be: Кампаненты

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Logo
be: Лагатып

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Comment
be: Каментар

en: Normal
be: Нармальны

en: General
be: Агульны

en: Tools
be: Прылады

en: center
be: цэнтар

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Slogan
be: Слёган

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Powered by Drupal
be: Працуе на Drupal

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
