Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (1.0.1) - en to fa translation catalogue (31 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Body
fa: بدنه

en: Content
fa: محتوا

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Search
fa: جستجو

en: None
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Help
fa: راهنما

en: Font Size
fa: انداره فونت

en: Layout
fa: آرایش

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Breadcrumb
fa: مسیر جاری

en: Logo
fa: آرم

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Normal
fa: عادی

en: General
fa: عمومی

en: Button
fa: دکمه

en: Tools
fa: ابزارها

en: Site Name
fa: نام سایت

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Style
fa: سبک

en: Slogan
fa: شعار

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Fonts
fa: فونت‌ها

en: Powered by Drupal
fa: نیرو گرفته از دروپال

en: Elements
fa: عنصرها

en: Main Menu
fa: منو اصلی

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی
