Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.1) - en to sk translation catalogue (36 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Components
sk: Komponenty

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Comment
sk: Komentár

en: Normal
sk: Normálny

en: General
sk: Všeobecné

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Tools
sk: Nástroje

en: center
sk: na stred

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: Tabs
sk: Záložky

en: Head
sk: Hlavička

en: Italic
sk: Šikmé

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Fonts
sk: Písma

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: User account menu
sk: Používateľské menu
