Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Help
ta: உதவி

en: Comment
ta: குறிப்புரை
