Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.2) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Logo
th: โลโก้

en: Header
th: ส่วนหัว

en: General
th: ทั่วไป

en: Tools
th: เครื่องมือ

en: Slogan
th: สโลแกน

en: Italic
th: ตัวเอียง

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก
