Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.3) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Body
fil: Nilalaman

en: Content
fil: Nilalaman

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: Comment
fil: Puna

en: Highlighted
fil: Binigyang-diin
