Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9, 10 Theme (1.0.1) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Body
he: תוכן

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Help
he: עזרה

en: Layout
he: פריסה

en: Components
he: רכיבים

en: Page title
he: כותרת דף

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Logo
he: לוגו

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Comment
he: תגובה

en: Normal
he: נורמלי

en: General
he: כללי

en: Button
he: כפתור

en: Tools
he: כלים

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Sidebar
he: עמודת צד

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Style
he: סגנון

en: Tabs
he: לשוניות

en: Slogan
he: סלוגן

en: Italic
he: אלכסון

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
