Ruhi - Creative Multipurpose Drupal 8, 9 Theme (1.0.5) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Help
ml: സഹായം

en: Logo
ml: ലോഗോ

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം
