Rules (4.0.0) - en to uk translation catalogue (477 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Item
uk: Елемент

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Send email
uk: Надіслати електронний лист

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Tag
uk: Теґ

en: Edit
uk: Редагувати

en: None
uk: Немає

en: Message
uk: Повідомлення

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Summary
uk: Резюме

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Event
uk: Подія

en: Text
uk: Текст

en: Components
uk: Компоненти

en: User
uk: Користувач

en: Continue
uk: Продовжити

en: Error
uk: Помилка

en: Node
uk: Матеріал

en: Off
uk: Вимкнено

en: Roles
uk: Ролі

en: Filter
uk: Фільтр

en: Field value
uk: Значення поля

en: Variable name
uk: Назва змінної

en: Message type
uk: Тип повідомлення

en: Field name
uk: Назва поля

en: Count
uk: Лічильник

en: Add condition
uk: Додати умову

en: Add action
uk: Додати дію

en: Conditions
uk: Умови

en: Warning
uk: Попередження

en: Data Type
uk: Тип даних

en: System
uk: Система

en: Events
uk: Події

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Other
uk: Інше

en: Loop
uk: Цикл

en: String
uk: Рядок

en: Operator
uk: Оператор

en: Integer
uk: Ціле число

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Send to
uk: Отримувач

en: Add rule
uk: Додати правило

en: Condition
uk: Умова

en: Rules
uk: Правила

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Target type
uk: Цільовий тип

en: Entity
uk: Сутність

en: Negate
uk: Інверсія

en: NOT
uk: НЕ

en: Existing system path
uk: Чинний системний шлях

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Page redirect
uk: Переадресація сторінки

en: User has role(s)
uk: Користувач має роль(ролі)

en: Add user role
uk: Додати роль користувача

en: Remove user role
uk: Видалити роль користувача

en: Info
uk: Інформація

en: Site information
uk: Відомості про сайт

en: Ban
uk: Заборонити

en: Tags: @tags
uk: Теги: @tags

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Account blocked
uk: Блокування облікового запису

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: Data
uk: Дані

en: About
uk: Про модуль

en: Banned IP address %ip
uk: Заборонена IP адреса %ip

en: Add component
uk: Додати компонент

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Rule
uk: Правило

en: List position
uk: Позиція в списку

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Bundle
uk: Пакет

en: Context definitions
uk: Контекстні визначення

en: Uses
uk: Використання

en: Successfully sent email to %recipient
uk: Електронний лист успішно надіслано отримувачу %recipient

en: Block a user
uk: Заблокувати користувача

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Break lock
uk: Зняти блокування

en: Administrative description
uk: Адміністративний опис

en: Add event
uk: Додати подію

en: Node is sticky
uk: Матеріал прикріплено

en: Node is promoted
uk: Матеріал виведено

en: Machine name: @name
uk: Машинна назва: @type

en: Promote selected content to front page
uk: Винести позначені матеріали на головну сторінку

en: Demote selected content from front page
uk: Прибрати позначені матеріали з головної сторінки

en: Make selected content sticky
uk: Прикріпити позначені матеріали зверху списку

en: Make selected content not sticky
uk: Зняти позначені матеріали з верху списку

en: Account canceled
uk: Обліковий запис скасовано

en: Current path
uk: Поточний шлях

en: Data comparison
uk: Порівняння даних

en: Condition set (OR)
uk: Набір умов (АБО)

en: Condition set (AND)
uk: Набір умов (ТА)

en: Action set
uk: Набір подій

en: React on events and conditionally evaluate actions.
uk: Реагувати на події та додатково виконувати дії.

en: Set a data value
uk: Встановіть значення даних

en: The new value to set for the specified data.
uk: Нове значення, встановлюване для  вказаних даних.

en: Fetch entity by id
uk: Вибрати сутність за ідентифікатором

en: Fetched entity
uk: Вибрана сутність

en: Save entity
uk: Зберегти сутність

en: Specifies the entity, which should be saved permanently.
uk: Визначає сутність, яка повинна бути остаточно збережена.

en: Force saving immediately
uk: Виконувати негайний запис

en: Usually saving is postponed till the end of the evaluation, so that multiple saves can be fold into one. If this set, saving is forced to happen immediately.
uk: Зазвичай запис відкладається до завершення виконання, щоб об’єднати кілька записів в один. Якщо встановлено, запис буде виконуватись одразу.

en: Delete entity
uk: Видалити сутність

en: Specifies the entity, which should be deleted permanently.
uk: Визначає сутність, яка має бути видалена без можливості відновлення.

en: Add list item
uk: Додати елемент списку

en: The data list, to which an item is to be added.
uk: Список даних, до якого має бути доданий елемент.

en: Insert position
uk: Позиція вставки

en: Add a variable
uk: Додати змінну

en: Specifies the type of the variable that should be added.
uk: Визначає тип змінної, яка має бути додана.

en: Added variable
uk: Додана змінна

en: Data to compare
uk: Дані для порівняння

en: The comparison operator.
uk: Оператор порівняння.

en: Data value
uk: Значення даних

en: The value to compare the data with.
uk: Значення для порівняння данихю

en: Entity is new
uk: Сутність нова

en: Specifies the entity for which to evaluate the condition.
uk: Вкажіть сутність, для якої необхідно виконати умову.

en: Entity has field
uk: Сутність має поле

en: The name of the field to check for.
uk: Назва поля, яке необхідно перевірити.

en: The content type(s) to check for.
uk: Тип(и) матеріалу для перевірки.

en: If specified, the language for which the URL alias applies.
uk: Якщо вказано, мова, для якої застосовується URL-синонім.

en: Show a message on the site
uk: Показати повідомлення на сайті

en: Repeat message
uk: Повторити повідомлення

en: User is blocked
uk: Користувач заблокований

en: The variable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores and must be unique in the current scope.
uk: Назва змінної має містити лише літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення і має бути унікальною в області визначення.

en: Provided variables
uk: Надані змінні

en: Switch to the direct input mode
uk: Перемкнути в прямий режим введення

en: Switch to data selection
uk: Перемкнути в режим вибору даних

en: If checked, the condition result is negated such that it returns TRUE if it evaluates to FALSE.
uk: Якщо позначено, результати умови буде замінений на протилежний, тобто отримувана ХИБНІСТЬ буде замінена на ІСТИНУ.

en: Data selector
uk: Селектор даних

en: React on event
uk: Реагувати на подію

en: Rules evaluation log
uk: Журнал визначення правил

en: Reaction rules
uk: Правила реагування

en: The user whose roles should be changed.
uk: Користувач, ролі якого повинні бути змінені.

en: Not specified
uk: Не зазначено

en: Entity is of type
uk: Сутність належить типу

en: Import rule
uk: Імпорт правила

en: Import component
uk: Імпорт компонента

en: Canceled.
uk: Скасовано.

en: Data value is empty
uk: Значення даних відсутнє

en: Data to check
uk: Дані для перевірки

en: Input value 1
uk: Вхідне значення 1

en: The first input value for the calculation.
uk: Перше вхідне значення для обчислення.

en: The calculation operator.
uk: Оператор обчислення.

en: Input value 2
uk: Вхідне значення 2

en: Enforce uniqueness
uk: Забезпечення дотримання унікальності

en: Only add the item to the list if it is not yet contained.
uk: Додавати в список елемент, лише якщо його ще там не міститься.

en: Optionally, specify the initial value of the variable.
uk: За потреби вкажіть початкове значення змінної.

en: List contains item
uk: Список містить елемент

en: The item to check for.
uk: Елемент для перевірки.

en: Reply to
uk: Відповідь

en: Rules component
uk: Компонент правил

en: Bypass Rules access control
uk: Обхід контролю доступа до правил

en: Text comparison
uk: Порівняння тексту

en: Matching text
uk: Текст для порівняння

en: Unblock a user
uk: Розблокувати користувача

en: -Close all-
uk: -Закрити всі-

en: -Open all-
uk: -Відкрити всі-

en: Control all configurations regardless of permission restrictions of events, conditions or actions.
uk: Керування всіма конфігураціями незалежно від обмежень повноважень у подій, умов або дій.

en: Log all warnings and errors
uk: Записувати усі попередження і помилки

en: Log errors only
uk: Записувати лише помилки

en: Welcome message for user created by the admin
uk: Вітальне повідомлення для користувача, створене адміністратором

en: Welcome message when user self-registers
uk: Вітальне повідомлення, коли користувач самостійно реєструється

en: Welcome message, user pending admin approval
uk: Вітальне повідомлення, коли користувач очікує схвалення адміністратора

en: Password recovery request
uk: Запит на відновлення пароля

en: Account activated
uk: Обліковий запис активовано

en: The data type to convert a value to.
uk: Тип даних для перетворення значення

en: Rounding behavior
uk: Поведінка при округленні

en: Conversion result
uk: Результат перетворення

en: Rules settings
uk: Налаштування правил

en: Entity is of bundle
uk: Сутність входить в пакет

en: Access operation
uk: Операція доступу

en: Specifies the user account for which to check access. If left empty, the currently logged in user will be used.
uk: Вказує обліковий запис, для якого перевіряється доступ. Якщо порожнє, використовується обліковий запис користувача, що здійснив вхід на сайт.

en: Email type
uk: Тип електронної пошти

en: You have unsaved changes.
uk: Ви маєте незбережені зміни

en: Administer Rules
uk: Адміністрування првил

en: The machine-readable name must be unique, and can only contain lowercase letters, numbers, and underscores. Additionally, it can not be the reserved word "custom".
uk: Машино-читабельна назва має бути унікальною і містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення. Крім того, вона не може бути зарезервованим словом "custom".

en: List count comparison
uk: Порівняння лічильника списку

en: The count to compare the data count with.
uk: Лічильник для порівняння з лічильником даних.

en: The type of the evaluated entity.
uk: Тип визначеної сутності.

en: The bundle of the evaluated entity.
uk: Пакет визначеної сутності.

en: The entity type specified by the condition.
uk: Тип сутності, визначений умовою.

en: Node is of type
uk: Матеріал належить типу

en: Node is published
uk: Матеріал опубліковано

en: Path alias exists
uk: Синонім шляху існує

en: Path has alias
uk: Шлях має синонім

en: User has entity field access
uk: Користувач має доступ до поля сутності

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну

en: Create any path alias
uk: Створення будь-якого синоніму шляху

en: If specified, the language for which the path alias applies.
uk: Якщо вказано, мова, до котрої застосовується синонім шляху.

en: Apply numeric offset
uk: Застосувати числове зміщення

en: The list to be checked.
uk: Список для перевірки.

en: Existing system path alias
uk: Чинний синонім системного шляху

[ctx: Plural]
en: Disabled
uk: Вимкнені

[ctx: Plural]
en: Enabled
uk: Увімкнені

en: Administer all Rules configurations and settings.
uk: Адміністрування конфігурацій і налаштувань Правил.

en: Administer Rules reactions
uk: Адміністрування реакцій правил

en: Administer Rules reaction configurations and settings.
uk: Адміністрування конфігурацій і налаштувань реакцій правил.

en: Administer Rules components
uk: Адміністрування компонентів правил

en: Administer Rules component configurations and settings.
uk: Адміністрування конфігурацій і налаштувань компонентів правил.

en: View Rules debug log
uk: Перегляд журналу зневадження Правил

en: Access the Rules debug log.
uk: Доступ до журналу зневадження Правил.

en: Rules expression
uk: Вираз правил

en: Rules condition configuration
uk: Конфігурація умови Правил

en: Condition plugin ID
uk: ID плаґіну умови

en: Negated
uk: Інвертовано

en: Rules action configuration
uk: Конфігурація дії Правил

en: Action plugin ID
uk: ID плаґіну дії

en: Rules And
uk: Правила та

en: Context definition
uk: Контекстне визначення

en: Add reaction rule
uk: Додати правило реагування

en: Reaction rules administration overview.
uk: Адміністративний огляд правил реагування.

en: Component %label has been created.
uk: Компонент %label було успішно створено,

en: Ban an IP address
uk: Заборонити IP-адресу

en: Calculate a numeric value
uk: Обчислити числове значення

en: The second input value for the calculation.
uk: Друге вхідне значення для обчислення.

en: Calculated result
uk: Результат обчислення

en: Convert data
uk: Перетворити дані

en: Item to add.
uk: Елемент, що додається.

en: Position to insert the item.
uk: Позиція для вставки елемента.

en: Remove item from list
uk: Видалити елемент з списку

en: Item to remove.
uk: Елемент, що видаляється.

en: Fetch entities by field
uk: Вибрати сутності за полем

en: The field value of the entity to be fetched.
uk: Значення поля, за яким має бути визначена сутність.

en: The id of the entity that should be fetched.
uk: Ідентифікатор сутності, що має бути вибрана.

en: The @entity_type for which to create a path alias.
uk: @entity_type, для якої має бути створений синонім шляху.

en: Delete path alias
uk: Видалення синоніму шляху

en: Delete all aliases for a path
uk: Видалити усі синоніми для шляху

en: Email address(es) drupal will send an email to.
uk: Електронна адреса(и), куди друпал надсилатиме електронний лист.

en: The email's subject.
uk: Тема електронного листа.

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Reaction rule
uk: Правило реагування

en: Reaction Rule
uk: Правило реагування

en: Rules components
uk: Компоненти правил

en: Reaction rule %label has been created.
uk: Правило реагування %label було успішно створено.

en: Reaction rule %label has been updated.
uk: Правило реагування %label було успішно видалено.

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by @user will be lost.
uk: При перериванні цього блокування, всі незбережені зміни, внесені користувачем @user, будуть втрачені.

en: Log everything
uk: Реєструвати все

en: The Rules module allows site administrators to define conditionally executed actions based on occurring events (ECA-rules). For more information, see the <a href=":url1" target="_blank">online documentation for the Rules module</a> and the current <a href=":url2" target="_blank">Rules documentation for Drupal 8 on Gitbooks</a>.
uk: Модуль Правила надає адміністраторам можливість визначити умовно-виконувані дії на основі подій, що відбуваються. Більше інформації дивіться у <a href=":url1" target="_blank">онлайн-документації модуля Правила (Rules</a> та у поточній  <a href=":url2" target="_blank">документації Правил для Drupal 8 на Gitbooks</a>.

en: The Rules modules allows to set global settings settings, such as logging. Visit the <a href=":url">rules settings page</a> to view and update current settings.
uk: Модуль Правила дозволяє задати глобальні параметри налаштування, такі як ведення журналу. Відвідайте сторінку<a href=":url">Налаштування правил</a>, де перегляньте та оновіть поточні налаштування.

en: Context values
uk: Контекстні значення

en: Context mapping
uk: Контекстні відповідності

en: Context processors
uk: Контекстні обробники

en: Provided context mapping
uk: Забезпечує контекстні відповідності

en: My User is blocked
uk: Мій користувач заблокований

en: Are you sure you want to delete %title from %rule?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title з правила %rule?

en: Skipped page redirect on a rules admin page.
uk: Пропущене переспрямування сторінки на адміністративній сторінці правил.

en: Skipped page redirect during batch processing.
uk: Пропущене переспрямування сторінки під час пакетної обробки.

en: A Drupal path, path alias, or external URL to redirect to. Enter (optional) queries after ? and (optional) anchor after #.
uk: Шлях Drupal, синонім шляху або зовнішній URL для переспрямування. Введіть (необов'язково) запити після ? та (необов'язково) анкор після #.

en: Data selector %selector for context %context_name is invalid. @message
uk: Неприпустимий селектор даних %selector для контексту %context_name. @message

en: The context %context_name may not be configured using a selector.
uk: Контекст %context_name не може бути налаштований лише через селектор.

en: The context %context_name may only be configured using a selector.
uk: Контекст %context_name може бути налаштований лише через селектор.

en: The required context %context_name is missing.
uk: Відсутній обов'язковий контекст %context_name.

en: Provided variable name %name contains not allowed characters.
uk: Надана назва змінної %name містить недозволені символи.

en: Expected a @expected_type data type for context %context_name but got a @provided_type data type instead.
uk: Очікувався тип даних @expected_type data для контексту %context_name, а натомість маємо тип даних @provided_type.

en: Add @expression
uk: Додати @expression

en: Edit @expression
uk: Редагувати @expression

en: Edit reaction rule "@label"
uk: Редагувати правило реагування "@label"

en: Edit rules component "@label"
uk: Редагувати компонент правил "@label"

en: Placeholder token replacements
uk: Заповнювач для замінників

en: Action plugin ID is missing
uk: Ідентифікатор плаґіна дії відсутній

en: Action plugin %plugin_id does not exist
uk: Плаґін дії %plugin_id не існує

en: Condition plugin ID is missing
uk: Ідентифікатор плаґіна умови відсутній

en: Condition plugin %plugin_id does not exist
uk: Плаґін умови %plugin_id не існує

en: List variable is missing.
uk: Змінна списку відсутня.

en: List variable %list does not exist. @message
uk: Змінної списку %list не існує. @message

en: List item name %name conflicts with an existing variable.
uk: Елемент списку з назвою %name конфліктує з наявною змінною.

en: The data type of list variable %list is not a list.
uk: Тип даних змінної списку %list не є списком.

en: Message action context values
uk: Контекстні значення дії Повідомлення

en: Entity is new context values
uk: Контекстні значення дії Сутність нова

en: Rules component (embedded)
uk: Компонент правил (вбудований)

en: Provided context definitions
uk: Надані визначення контекстів

en: Expression configuration
uk: Конфігурація виразу

en: Configuration schema version
uk: Версія схеми конфігурації

en: Do you want to break the lock on %label?
uk: Зняти блокування з %label?

en: There is no lock on %label to break.
uk: На %label %name відсутнє блокування, яке необхідно зняти.

en: The lock has been broken and you may now edit this @component_type.
uk: Блокування було зняте і тепер можна редагувати цей тип компонента @component_type.

en: Rule component %label has been updated.
uk: Компонент правил %label був оновлений.

en: This @component_type is being edited by user @user, and is therefore locked from editing by others. This lock is @age old. Click here to <a href=":url">break this lock</a>.
uk: Даний тип компонента @component_type наразі редагується користувачем @user, і тому заблоковане для редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває @age. Натисніть тут, щоб <a href=":url">зняти це блокування</a>.

en: Debug logging
uk: Журналювання зневадження

en: Enter one value per line for this multi-valued context.
uk: Для багатозначного контексту вводити по одному значенню на рядок.

en: Enable debug logging
uk: Увімкнути журнал зневадження

en: Reaction Rules
uk: Правила реакції

en: reaction rule
uk: правило реакції

en: reaction rules
uk: правила реакції

en: rules component
uk: компонент правил

en: rules components
uk: компоненти правил

en: Negate this condition
uk: Заперечуйте цю умову

en: The data to be compared, specified by using a data selector, e.g. 'node.uid.entity.name.value'.
uk: Дані для порівняння, визначені за допомогою селектора даних, наприклад  'node.uid.entity.name.value'.

en: The comparison operator. Valid values are == (default), <, >, CONTAINS (for strings or arrays) and IN (for arrays or lists).
uk: Оператор порівняння. Дійсні значення === (базово), <, >, CONTAINS  (для рядків або масивів) і IN (для масивів або списків).

en: The comparison operator. One of 'contains', 'starts', 'ends', or 'regex'. Defaults to 'contains'.
uk: Оператор порівняння. Один із 'contains', 'starts', 'ends', чи 'regex'. Базово це 'contains'.

en: Reaction rules associate one or more reactions to one or more specific site events. Execution of a reaction rule actions can optionally be tied to one or more conditions. To list and update existing reaction rules and to create a new one, visit the <a href=":url">reaction rules overview page</a>.
uk: Правила реакції пов’язують одну або кілька реакцій з однією або кількома конкретними подіями на сайті. Виконання дій правила реакції можна додатково прив’язати до однієї чи кількох умов. Щоб отримати список і оновити наявні правила реакції та створити нове, відвідайте <a href=":url">Сторінку огляду правил реакції</a>.

en: Send email action context values
uk: Надіслати значення контексту дії електронною поштою

en: IP address is banned
uk: IP-адреса заборонена

en: Determine if an IP address is banned using the Ban Module. If no IP is provided, the current user IP is used.
uk: Визначте, чи заборонена IP-адреса за допомогою модуля Заборона. Якщо IP-адреса не вказана, використовується поточна IP-адреса користувача.

en: Ban an IP address using the Ban Module. If no IP is provided, the current user IP is used.
uk: Забанити IP-адресу за допомогою модуля Заборона. Якщо IP-адреса не вказана, використовується поточна IP-адреса користувача.

en: Remove the ban on an IP address
uk: Зняти заборону на IP-адресу

en: Removes the ban on an IP address using the Ban Module. If no IP is provided, the current user IP is used.
uk: Знімає заборону на IP-адресу за допомогою модуля Заборона. Якщо IP-адреса не вказана, використовується поточна IP-адреса користувача.

en: Rule evaluation is triggered whenever the selected event occurs.
uk: Оцінка правила запускається щоразу, коли відбувається вибрана подія.

en: Enter a name to be used to identify your component in the administrative interface.
uk: Введіть назву, яка буде використовуватися для ідентифікації компонента в адміністративному інтерфейсі.

en: A unique machine-readable name for your component. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальне машиночитане ім’я для вашого компонента. Може містити лише малі літери, цифри та підкреслення.

en: The data to be checked to be empty, specified by using a data selector, e.g. 'node.uid.entity.name.value'.
uk: Дані, які потрібно перевірити, є порожніми, визначеними за допомогою селектора даних, наприклад "node.uid.entity.name.value".

en: Specify the path alias to check for. For example, '/about' for an about page.
uk: Вкажіть синонім шляху для перевірки. Наприклад, "/about" для сторінки з інформацією.

en: Specifies the existing path you wish to check. For example, '/node/28' or '/forum/1'.
uk: Вказує чинний шлях, який потрібно перевірити. Наприклад, "/node/28" або "/forum/1".

en: Specifies the data to be modified using a data selector, e.g. 'node.author.name'.
uk: Визначає дані, які потрібно змінити за допомогою селектора даних, наприклад "node.author.name".

en: Limit the maximum number of fetched entities. Leave blank for all matching entities.
uk: Обмежте максимальну кількість отриманих сутностей. Залиште поле порожнім для всіх відповідних об’єктів.

en: Create a @entity_type path alias
uk: Створіть синонім шляху @entity_type

en: Specify an alternative path by which the content can be accessed. For example, '/about' for an about page. Use an absolute path and do not add a trailing slash.
uk: Укажіть альтернативний шлях, за допомогою якого можна отримати доступ до вмісту. Наприклад, "/about" для сторінки з інформацією. Використовуйте абсолютний шлях і не додавайте скісну риску в кінці.

en: Specifies the existing path you wish to alias. For example, '/node/28' or '/forum/1'.
uk: Визначає чинний шлях, який ви хочете створити псевдонімом. Наприклад, "/node/28" або "/forum/1".

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, '/about' for an about page. Use an absolute path and do not add a trailing slash.
uk: Укажіть альтернативний шлях, за допомогою якого можна отримати доступ до цих даних. Наприклад, "/about" для сторінки з інформацією. Використовуйте абсолютний шлях і не додавайте скісну риску в кінці.

en: Specifies the existing path alias you wish to delete. For example, '/about/team'. Use an absolute path and do not add a trailing slash.
uk: Вказує чинний синонім шляху, який потрібно видалити. Наприклад, "/about/team". Використовуйте абсолютний шлях і не додавайте скісну риску в кінці.

en: Specifies the existing path for which you wish to delete the alias. For example, '/node/1'. Use an absolute path and do not add a trailing slash.
uk: Вказує чинний шлях, псевдонім якого потрібно видалити. Наприклад, "/node/1". Використовуйте абсолютний шлях і не додавайте скісну риску в кінці.

en: Send account email
uk: Відправити електронний лист облікового запису

en: The user to whom we send the email.
uk: Користувач, якому ми надсилаємо електронний лист.

en: The type of the email to send.
uk: Тип електронного листа для відправки.

en: Successfully sent email to %number out of %count users having the role(s) %roles
uk: Успішно відправлено електронний лист %number із %count користувачів, які мають роль(і) %roles

en: Send email to all users of a role
uk: Відправити електронні листи всім користувачам ролі

en: The roles to which to send the email.
uk: Ролі, яким потрібно відправити електронний лист.

en: The email's reply-to address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
uk: Адреса електронної пошти для відповіді. Залиште поле пустим, щоб використовувати налаштовану адресу для всього сайту.

en: If specified, the language object (not language code) used for getting the email message and subject.
uk: Якщо вказано, об’єкт мови (не код мови), який використовується для отримання повідомлення електронної пошти та теми.

en: If specified, the language used for getting the email message and subject.
uk: Якщо вказано, мова, яка використовується для отримання повідомлення електронної пошти та тема.

en: Context variables
uk: Контекстні змінні

en: Are you sure you want to delete the rule named "@name"? This action cannot be undone.
uk: Ви впевнені, що хочете видалити правило під назвою "@name"? Цю дію не можна скасувати.

en: Rule components allows to define reusable combined actions which can optionally be tied to one or more conditions. Components are usable as actions in reaction rules or in other components. To list and update existing rule components and to create a new one, visit the <a href=":url">components overview pages</a>.
uk: Компоненти правил дозволяють визначати багаторазові комбіновані дії, які за бажанням можна прив’язати до однієї чи кількох умов. Компоненти можна використовувати як дії в правилах реакції або в інших компонентах. Щоб отримати список і оновити наявні компоненти правила, а також створити новий, відвідайте <a href=":url">сторінки огляду компонентів</a>.

en: Enable reaction rule
uk: Увімкнути правило реакції

en: Disable reaction rule
uk: Вимкнути правило реакції

en: Rules expression default configuration
uk: Базова конфігурація виразу правил

en: Rules Or
uk: Правила Або

en: System logging
uk: Системне журналювання

en: Evaluation errors log level
uk: Рівень журналу помилок оцінки

en: Enable debug logging to screen
uk: Увімкнути журнал зневадження на екрані

en: Also log debug information to system log
uk: Також записуйте інформацію про зневадження в системний журнал

en: Debug log level
uk: Рівень журналу зневадження

en: Could not find a Reaction Rule named @name
uk: Не вдалося знайти правило реакції під назвою @name

en: The rule @name has been enabled.
uk: Правило @name було ввімкнено.

en: The rule @name is already enabled
uk: Правило @name уже ввімкнено

en: The rule @name has been disabled.
uk: Правило @name вимкнено.

en: The rule @name is already disabled
uk: Правило @name уже вимкнено

en: Could not find a Reaction Rule or a Rules Component named @name
uk: Не вдалося знайти правило реакції або компонент правил під назвою @name

en: The rule @name has been deleted.
uk: Правило @name видалено.

en: The rule @name has been exported.
uk: Правило @name було експортовано.

en: Are you sure you want to revert the rule named "@name"? This action cannot be undone.
uk: Ви впевнені, що бажаєте повернути правило під назвою "@name"? Цю дію не можна скасувати.

en: The rule @name has been reverted to its default state.
uk: Правило @name повернуто до базового стану.

en: The rule "@name" has not been overridden and can't be reverted.
uk: Правило "@name" не було замінено, і його не можна повернути.

en: Rules Component
uk: Компонент правил

en: Components are stand-alone sets of Rules configuration that can be used by Rules and other modules on your site. Components are for example useful if you want to use the same conditions, actions or rules in multiple places, or call them from your custom module. You may also export each component separately. See the <a href=":documentation">online documentation</a> for more information about how to use components.
uk: Компоненти — це окремі набори конфігурації правил, які можуть використовуватися правилами та іншими модулями на сайті. Компоненти, наприклад, корисні, якщо необхідно використовувати однакові умови, дії чи правила в кількох місцях або викликати їх зі свого спеціального модуля.Також можливо експортувати кожен компонент окремо. Перегляньте <a href=":documentation">онлайн-документацію</a> , щоб дізнатися більше про те, як використовувати компоненти.

en: Filter by component name, machine name, description, or tag
uk: Фільтрувати за назвою компонента, машинною назвою, описом або тегом

en: Enter a part of the component name, machine name, description, or tag to filter by.
uk: Введіть частину назви компонента, машинну назву, опис або тег для фільтрації.

en: No rules components have been defined.
uk: Компоненти правил не визначено.

en: The reaction rule %label has been enabled.
uk: Правило реакції %label було ввімкнено.

en: The reaction rule %label has been disabled.
uk: Правило реакції %label вимкнено.

en: Reaction rules, listed below, react on selected events on the site. Each reaction rule may fire any number of <em>actions</em>, and may have any number of <em>conditions</em> that must be met for the actions to be executed. You can also set up <a href=":components">components</a> – stand-alone sets of Rules configuration that can be used in Rules and other parts of your site. See <a href=":documentation">the online documentation</a> for an introduction on how to use Rules.
uk: Правила реакції, наведені нижче, реагують на вибрані події на сайті. Кожне правило реакції може запускати будь-яку кількість <em>дій</em> і може мати будь-яку кількість <em>умов</em>, які мають бути виконані для виконання дій. Також можна налаштувати <a href=":components">компоненти</a> – окремі набори конфігурації правил, які можна використовувати в правилах та інших частинах сайту. Перегляньте <a href=":documentation">онлайн-документацію</a> , щоб дізнатися, як використовувати правила.

en: Filter by rule name, machine name, event, description, or tag
uk: Фільтрувати за назвою правила, машинною назвою, подією, описом або тегом

en: Enter a part of the rule name, machine name, event, description, or tag to filter by.
uk: Введіть частину назви правила, машинної назви, події, опису або тегу для фільтрації.

en: There are no enabled @label.
uk: Немає ввімкнених @label.

en: There are no disabled @label.
uk: Немає вимкнених @label.

en: RulesComponent: Rule %label fires.
uk: RulesComponent: спрацьовує правило %label.

en: RulesComponent: Rule %label has fired.
uk: RulesComponent: спрацювало правило %label.

en: Reacting on event %label.
uk: Реакція на подію %label.

en: Finished reacting on event %label.
uk: Реакція на подію %label завершена.

en: Event selection
uk: Вибір події

en: Restrict by type
uk: Обмежити за типом

en: If you need to filter for multiple values, either add multiple events or use the "Entity is of bundle" condition. These options are available after saving this form.
uk: Якщо потрібно відфільтрувати кілька значень, додайте кілька подій або скористайтеся умовою «Об’єкт належить до пакету». Ці параметри доступні після збереження цієї форми.

en: Enter a list of comma-separated keywords here; e.g., "notification, publishing". Tags are keywords used for filtering available components in the administration interface.
uk: Введіть тут список ключових слів, розділених комами; наприклад, "сповіщення, публікація". Теги – це ключові слова, які використовуються для фільтрації доступних компонентів в інтерфейсі адміністрування.

en: Enter a description for this component, to help document what this component is intended to do.
uk: Введіть опис для цього компонента, щоб допомогти задокументувати його призначення.

en: Evaluation errors are logged to the system database logger and all other registered loggers.
uk: Помилки оцінки реєструються в реєстраторі системної бази даних та в усіх інших зареєстрованих реєстраторах.

en: Show debug information on screen (in the HTML response). Debug information is only shown when rules are evaluated, and is visible for users having the permission %permission.
uk: Показати інформацію про зневадження на екрані (у HTML-відповіді). Інформація про зневадження відображається лише під час оцінювання правил і доступна для користувачів, які мають повноваження %permission.

en: Also log debug information to the system log
uk: Також записуйте інформацію про зневадження в системний журнал

en: Write a copy of the debug information to the system database log. This will be visible for users having the permission %permission.
uk: Запишіть копію інформації про зневадження в журнал системної бази даних. Це буде видно для користувачів, які мають повноваження %permission.

en: Log warnings and errors only
uk: Реєструвати лише попередження і помилки

en: Level of debug log messages shown on screen
uk: Рівень повідомлень журналу налагодження, які відображаються на екрані

en: Action: @summary
uk: Дія: @summary

en: Condition: @summary
uk: Умова: @summary

en: Parameters: <none>
uk: Параметри:<none>

en: Parameters: @name-value
uk: Параметри: @name-value

en: A multi-valued data element to have its count compared, specified by using a data selector, eg 'node.uid.entity.roles'.
uk: Багатозначний елемент даних для порівняння, визначений за допомогою селектора даних, наприклад &#39;node.uid.entity.roles&#39;.

en: Specifies the node for which to evaluate the condition.
uk: Визначає матеріал, для якого потрібно оцінити умову.

en: Specifies the text data to evaluate.
uk: Визначає текстові дані для оцінки.

en: The access type to check.
uk: Тип доступу для перевірки.

en: Specifies the user account to check.
uk: Визначає обліковий запис користувача для перевірки.

en: Specifies the roles to check for.
uk: Визначає ролі для перевірки.

en: For integer target types, specify how the conversion result should be rounded.
uk: Для цілочисельних цільових типів укажіть спосіб округлення результату перетворення.

en: The data list from which an item is to be removed.
uk: Список даних, з якого потрібно видалити елемент.

en: Name of the field by which the entity is to be selected.
uk: Ім'я поля, за яким необхідно вибрати сутність.

en: Specifies the content item to make sticky.
uk: Визначає елемент вмісту, який потрібно зробити прикріпленим.

en: Specifies the content item to make not sticky.
uk: Визначає елемент вмісту, який потрібно зробити неприкріпленим.

en: Specifies the content item to promote.
uk: Визначає елемент вмісту для виведення на головній сторінці.

en: Publish a content item
uk: Опублікувати елемент вмісту

en: Specifies the content item to publish.
uk: Визначає матеріал для публікації.

en: Specifies the content item to unpromote.
uk: Визначає матеріал, який потрібно зняти з головної сторінки.

en: Unpublish a content item
uk: Скасувати публікацію матеріалу

en: Specifies the content item to unpublish.
uk: Визначає матеріал для скасування публікації.

en: %type email sent to %recipient.
uk: Електронний лист %type, надісланий до отримувача%recipient.

en: Failed to send %type email to %recipient.
uk: Не вдалося надіслати  електронного листа %type до отримувача %recipient.

en: The email's message body. Drupal will by default remove all HTML tags. If you want to use HTML you must override this behavior by installing a contributed module such as Mime Mail.
uk: Вміст повідомлення електронної пошти. Drupal за умовчанням видаляє всі теги HTML. Якщо необхідно використовувати HTML, слід змінити цю поведінку, встановивши додатковий модуль, наприклад Mime Mail.

en: The text to display. HTML is allowed.
uk: Текст для відображення. HTML дозволений.

en: The message type: status, warning, or error.
uk: Тип повідомлення: статус, попередження або помилка.

en: Removed ban on IP address %ip
uk: Знято заборону на IP-адресу %ip

en: Specifies the user that should be unblocked.
uk: Вказує користувача, якого слід розблокувати.

en: Evaluating the action %name.
uk: Виконується дія %name.

en: %label evaluated to %result.
uk: %label виконано з результатом %result.

en: The condition %name evaluated to %bool.
uk: Умова %name виконана з результатом %bool.

en: Looping over the list items of %selector.
uk: Ітерація елементів в списку %selector.

en: Evaluating conditions of rule %label.
uk: Виконання умов для правила %label.

en: Rule %label fires.
uk: Правило %label вступає в дію.

en: Rule %label has fired.
uk: Правило %label вступило в дію.

en: Export rule
uk: Експортувати правило

en: Export component
uk: Експортувати компонент

en: The data selector helps you drill down into the available data. <em>To make entity fields appear in the data selector, you may have to use the condition 'Entity is of bundle'.</em> More useful tips about data selection are available in <a href=':url'>the online documentation</a>.
uk: Селектор даних допоможе детально ознайомитися з доступними даними. <em>Щоб поля сутності відображалися в селекторі даних, можливо, доведеться використати умову «Сутність належить до комплекту».</em> Більше корисних порад щодо вибору даних можна знайти в <a href=':url'>онлайн-документації</a> .

en: You may change the name of any provided variables, but note that renaming already-utilized variables invalidates the existing uses.
uk: Можна змінити ім’я будь-якої наданої змінної, але зауважте, що перейменування вже використаних змінних робить недійсним чинне використання.

en: Specifies the user that should be blocked.
uk: Визначає користувача, якого потрібно заблокувати.

en: Add event to %rule
uk: Додано подію для правила %rule

en: Added event %label to %rule.
uk: Додано подію %label до правила %rule.

en: Are you sure you want to delete the event %title from %rule?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити подію %title із правила %rule?

en: Deleted event %label from %rule.
uk: Видалено подію %label з правила %rule.

en: A string (or pattern in the case of regex) to search for in the given text data.
uk: Рядок (або шаблон у випадку регулярного виразу), який потрібно шукати в заданих текстових даних.

en: Matching multiple roles
uk: Зіставлення кількох ролей

en: Specify if the user must have <em>all</em> the roles selected or <em>any</em> of the roles selected.
uk: Укажіть, чи має користувач мати <em>всі</em> вибрані ролі чи <em>будь-яку</em> з вибраних ролей.

en: Create a new @entity_type entity
uk: Створіть нову сутність @entity_type

en: Created @entity_type entity
uk: Створено сутність @entity_type

en: Specify the type of the entity that should be fetched.
uk: Укажіть тип сутності, яку потрібно отримати.

en: If set to No and the message has been already shown, then the message won't be repeated.
uk: Якщо встановлено значення «Ні» і повідомлення вже було показано, повідомлення не буде повторюватися.

en: The user role(s) to add.
uk: Ролі користувача, які потрібно додати.

en: The user role(s) to remove.
uk: Ролі користувача, які потрібно видалити.

en: After deleting a @entity_type entity
uk: Після видалення сутності @entity_type

en: After saving a new @entity_type entity
uk: Після збереження нової сутності @entity_type

en: Before saving a @entity_type entity
uk: Перед збереженням сутності @entity_type

en: Unchanged @entity_type entity
uk: Незмінна сутність @entity_type

en: After updating a @entity_type entity
uk: Після оновлення сутності @entity_type

en: Entity of type @entity_type is viewed
uk: Переглядається сутність типу @entity_type

en: All selected (and)
uk: Усі вибрані (та)

en: Any selected (or)
uk: Будь-яке вибране (або)

en: + (plus)
uk: + (плюс)

en: - (minus)
uk: - (мінус)

en: * (multiply)
uk: * (множення)

en: / (divide)
uk: / (ділення)

en: minimum of the two values
uk: мінімум із двох значень

en: maximum of the two values
uk: максимальне з двох значень

en: == (equals)
uk: == (дорівнює)

en: < (less than)
uk: < (менше)

en: > (greater than)
uk: > (більше)

en: Contains (for strings or arrays)
uk: Містить (для рядків або масивів)

en: In (for arrays or lists)
uk: В (для масивів або списків)

en: Account cancellation request
uk: Запит на анулювання облікового запису

en: At the start
uk: На початку

en: At the end
uk: В кінці

en: Up (ceiling)
uk: Заокруглення вгору

en: Down (floor)
uk: Заокруглення вниз

en: Round (nearest)
uk: Заокруглення до найближчого
