Rules (8.x-3.0-alpha7) - en to fy translation catalogue (15 entries)

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Subject
fy: Underwerp

en: Cancel
fy: Ofbrekke

en: Language
fy: Taal

en: Edit
fy: Bewurkje

en: None
fy: Gjin

en: Message
fy: Berjocht

en: Settings
fy: Ynstellings

en: edit
fy: bewurkje

en: Save
fy: Bewarje

en: User
fy: Brûker

en: Continue
fy: Trochgean

en: Active
fy: Aktyf

en: Site information
fy: Website ynformaasje
