Rules (8.x-3.0-alpha9) - en to eu translation catalogue (82 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Item
eu: Elementua

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Send email
eu: E-posta bidali

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Action
eu: Ekintza

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Tag
eu: Etiketa

en: Edit
eu: Editatu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Message
eu: Mezua

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Field
eu: Eremua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: True
eu: Egiazkoa

en: False
eu: Faltsua

en: Summary
eu: Laburpena

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Event
eu: Gertaera

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Error
eu: Errorea

en: Node
eu: Nodoa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Count
eu: Zenbatu

en: Add action
eu: Gehitu ekintza

en: Warning
eu: Kontuz

en: System
eu: Sistema

en: Events
eu: Gertaerak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: String
eu: Katea

en: Integer
eu: Osokoa

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Add rule
eu: Gehitu araua

en: Condition
eu: Baldintza

en: Rules
eu: Erregelak

en: Limit
eu: Muga

en: Target type
eu: Helburu mota

en: Entity
eu: Entitatea

en: Existing system path
eu: Dagoen sistemaren bide-izena

en: Path alias
eu: Bide-izenaren ezizena

en: Info
eu: Informazioa

en: Site information
eu: Gunearen informazioa

en: Account blocked
eu: Eragotzitako kontua

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Current date
eu: Oraingo data

en: Promote selected content to front page
eu: Azalean jarri hautatutako edukiak

en: Demote selected content from front page
eu: Azaletik kendu hautatutako edukia

en: Make selected content sticky
eu: Aukeratutako edukia itsaskorra bihurtu

en: Make selected content not sticky
eu: Aukeratutako edukia ez itsaskor bihurtu

en: Account canceled
eu: Ezabatutako kontua

en: You have unsaved changes.
eu: Gorde gabeko aldaketak dituzu.

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
