Rules API POST (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Body
he: תוכן

en: URL
he: כתובת URL

en: Node Type
he: סוג פריט תוכן

en: Link URL
he: כתובת הקישור (URL)

en: Rules
he: כללים

en: Data
he: נתונים
