Rules API POST (2.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: URL
hu: Webcím

en: Node Type
hu: Tartalomtípus

en: Link URL
hu: Hivatkozás webcím

en: Rules
hu: Szabályok

en: Data
hu: Adat
