Rules API POST (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Node Type
ru: Тип материала

en: Link URL
ru: URL ссылки

en: Rules
ru: Правила

en: Data
ru: Данные
