Rules API POST (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: URL
uk: URL-адреса

en: Node Type
uk: Тип матеріалу

en: Link URL
uk: URL-адреса посилання

en: Rules
uk: Правила

en: Data
uk: Дані
