Rules API POST (2.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Link URL
bo: URL དང་སྦྲེལ་བ

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: About
bo: གསལ་བཤད
