Rules API POST (2.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Node Type
ca: Tipus del node

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Rules
ca: Regles

en: Data
ca: Dades

en: About
ca: Detalls
