Rules API POST (2.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Link URL
eu: Esteka URLa

en: Rules
eu: Erregelak

en: Data
eu: Datu

en: About
eu: (r)i buruz
