Rules API POST (2.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Body
it: Corpo

en: Node Type
it: Tipo di nodo

en: Link URL
it: URL del link

en: Rules
it: Regole

en: Data
it: Dati

en: About
it: Informazioni
