Rules API POST (2.0.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Body
de: Textkörper

en: Node Type
de: Inhaltstyp

en: Link URL
de: Link-URL

en: Data
de: Daten

en: About
de: Über

en: Post Title
de: Beitragstitel

en: Visit the <a href=":project_link">Project page</a> on Drupal.org for more information.
de: Besuchen Sie die <a href=":project_link">Projektseite</a> auf Drupal.org für weitere Informationen.
