Rules API POST (2.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Node Type
es: Tipo de nodo

en: Link URL
es: URL del enlace

en: Rules
es: Reglas

en: Data
es: Datos

en: About
es: Acerca de
