Rules API POST (2.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: URL
fa: نشانی

en: Link URL
fa: آدری پیوند

en: Rules
fa: قوانین

en: Data
fa: داده

en: About
fa: درباره
