Rules API POST (2.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Node Type
fi: Solmun tyyppi

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Rules
fi: Säännöt

en: About
fi: Tietoja
