Rules API POST (2.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Node Type
fr: Type de nœud

en: Link URL
fr: Url du Lien

en: Data
fr: Données

en: About
fr: À propos
