Rules API POST (2.0.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie
