Rules API POST (2.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Node Type
nl: Inhoudstype

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Rules
nl: Regels

en: Data
nl: Gegevens

en: About
nl: Over
