Rules API POST (2.0.1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Link URL
oc: Url del Ligam

en: Rules
oc: Règlas

en: Data
oc: Donadas

en: About
oc: A prepaus
