Rules API POST (2.0.1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Link URL
tr: Bağlantı URL

en: Rules
tr: Kurallar

en: Data
tr: Veri

en: About
tr: Hakkında
