Rules Data Exchanger (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Name
be: Імя

en: Rules
be: Правілы

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
